Homepage > Products > Cosmo Sofabed

Funksionale dhe e rehatshme; Cosmo Sofia Bed

Duke kombinuar funksionalitetin dhe rehatinë, Cosmo Sofa Bed prezanton tek ju një nivel tjetër të prakticitetit në shtëpinë tuaj, duke ofruar vende për 2 persona ose vetëm për 1 person. Divanët, lehtësisht të konvertueshëm në krevatë, së bashku me jastëkët shumëngjyrësh sjellin së bashku elegancën dhe rehatinë.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Mekanizëm i lehtë për t’u hapur
 • Rehati maksimale
 • Jastëkë shumëngjyrësh
 • E lehtë për t’u pastruar
 • Shtresa sfungjeri 10 cm 34 DNS
 • Krijoni setin tuaj

  Kolltuk

  W: 930 H: 810 D: 860

  Shfleto

  Divan me 2 vende

  W: 1600 H: 810 D: 860

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  cosmo-sofabed-enza-home