Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Dolce

Dhoma e ndenjes Dolce

Me kolltukun Berger dhe aplikimet e jastëkëve që i shtojnë një dinamizëm elegant dizajnit modern që nxjerrin në pah karakterin e dhomës së ndenjes Dolce, i sjell së bashku pasazhet me ngjyra të qeta dhe botëkuptimin estetik të vendeve elegante.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Dizajni modern që të ndjell kënaqësi
 • Alternativat e pasura të jastëkëve dhe pëlhurave
 • Komforti i lartë gjatë uljes që buron nga përdorimi i sfungjerit 11 cm 36 DNS
 • Aplikimi i shtresave për më shumë komfort
 • Këmbët masive prej druri që e plotësojnë dizajnin
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me 3 vende

  W: 2230 H: 810 D: 960

  Shfleto

  Divan me 2 vende

  W: 2060 H: 810 D: 960

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 710 H: 995 D: 940

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-dolce-enza-home