Homepage > Products > Jolly Sofabed

Siguroni funksionalitetin në dhomën tuaj të ndenjes me Jolly SofaBed

Jolly është zgjedhja e parë për familjet e mëdha dhe është esenciale për një dizajn modern dhe për rehatinë tuaj. Jastëkët me ngjyra të ndryshme, dizajni special për këmbët dhe pamja dekorative është një zgjedhje e shkëlqyer.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Mekanizëm i lehtë për hapjen e krevatit
 • Strukturë speciale për këmbët
 • Jastëkë të ngjyrave të ndryshme
 • Rehati maksimale
 • E lehtë për t’u pastruar
 • Shtresa sfungjeri 14 cm 36 DNS
 • Krijoni setin tuaj

  Divan që hapet me tre vende

  W: 2270 H: 880 D: 980

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  jolly-sofabed-enza-home