Homepage > Products > Kompleti i Kuzhinës Oliva

Kompleti i Kuzhinës Oliva

Kompleti i Kuzhinës Olivia, që bashkon mes ndikimit origjinal relaksues të ngjyrës së bardhë dhe detajeve klasike të dizajnit, krijon një atmosferë festive në kuzhinën tuaj.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Dizajni i thjeshtë dhe elegant
 • Sipërfaqja e MDF me ngjyrë origjinale
 • Aplikimi i teksturës me llak të bardhë mat
 • Dizajni i veçantë i këmbëve prej druri rezistent
 • Veçoria e transportit dhe pastrimit të lehtë
 • Krijoni setin tuaj

  Tavolinë Olivia

  W: 1380 H: 758 D: 800

  Shfleto

  Karrige Gina

  W: 486 H: 895 D: 540

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  kompleti-i-kuzhins-oliva-enza-home