Homepage > Products > Kompleti i Kuzhinës Tracy

Kompleti i Kuzhinës Tracy

Me zgjedhjen e materialeve prej druri në ngjyrë të mbyllur që e nxjerrin në pah, Tavolina e Kuzhinës Tracy tërheq vëmendjen me stilin elegant dhe origjinal.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Linjat klasike-moderne të dizajnit
 • Sipërfaqja laminat me ngjyrë dhe teksturë të veçantë
 • Dizajni i veçantë i këmbëve prej druri rezistent
 • Veçoria e transportit dhe pastrimit të lehtë
 • Krijoni setin tuaj

  Tavolinë Tracy

  W: 1380 H: 776 D: 800

  Shfleto

  Karrige Essa

  W: 486 H: 897 D: 540

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  kompleti-i-kuzhins-tracy-enza-home