Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Aura

Një ndërthurje e modernes dhe klasikes në dhomën e ndenjes Aura

Me elegancën e saj tradicionale dhe dizajnin inovativ, dhoma e ndenjes Aura mundëson rehatinë maksimale me kolltuqet e saj luksoze dhe kolltukun Bergere.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Ndërthurje midis modernes dhe klasikes
 • Kadife luksi
 • Rehati maksimale
 • Këmbë druri
 • Këmbë të larta që mundësojnë pastrimin me lehtësi poshtë kolltukut
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me tre vende

  W: 2130 H: 860 D: 965

  Shfleto

  Divan me dy vende

  W: 1740 H: 860 D: 965

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 745 H: 850 D: 840

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-aura-enza-home