Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Bolero

Me Bolero, dhoma juaj e ndenjes do të bëhet vendi juaj i preferuar

Pëlhura Colt mundëson përdorimin e këmbëve të drurit moderne me setin e dhomës së ndenjes Bolero. Ky model të mundëson të reflektosh stilin tënd duke përdorur jastëkë të përmasave dhe ngjyrave të ndryshme.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Versioni modern i stilit antik
 • Përdorimi i pasur dhe i rafinuar i pëlhurës
 • Këmbë druri speciale
 • Jastëkë në përmasa dhe ngjyra të ndryshme
 • Mundësi zgjedhjeje për ngjyrën e kolltuqeve
 • Përdorimi i sfungjerit 36 DNS 14 cm
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me tre vende

  W: 2200 H: 710 D: 980

  Shfleto

  Divan me dy vende

  W: 1900 H: 710 D: 980

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 750 H: 980 D: 830

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-bolero-enza-home