Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Lisa

Përzierja e rehatisë me estetikën në një mënyrë perfekte; dhoma e ndenjes Lisa

Linjat moderne të jastëkëve të saj duke mbajtur stilin klasik në detajet prej druri bëjnë të mundur ndërthurjen e rehatisë me estetikën duke patur motive pranverore dhe ngjyra pasteli. Pëlhura kadife dhe detajet elegante i japin një tjetër prestigj dhomës së ndenjes LISA.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Një dizajn special që kombinon modernen me klasiken
 • Përdorimi i pëlhurave kadife
 • Jastëkë dekorativë me forma, përmasa, modele të ndryshme
 • Këmbë druri Lukenz
 • Nivel i lartë rehatie
 • Përdorimi i sfungjerit 10 cm 34 DNS
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me tre vende

  W: 2450 H: 680 D: 930

  Shfleto

  Divan me dy vende

  W: 1980 H: 680 D: 930

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 1050 H: 730 D: 880

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-lisa-enza-home