Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Merlin

Gjithçka që ju kërkoni; Dhoma e ndenjes Merlin

Një dizajn funksional që e bën ambientin të duket më i gjerë… qepje të jashtëzakonshme të krahëve të mobiljeve, jastëkë me pupla, jastëkë zbukurimi me modele të ndryshme. Modelet e ndryshme të lejojnë të përdorësh setin si një divan cepi ose si dhomë ndenje, varet nga ju.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Këmbë prej druri
 • Dizajni që të duket ambienti me hapësirë
 • Qepje unike për jastëkët dhe krahët
 • Nivel i lartë rehatie
 • Jastëkë zbukurimi që përshtaten me karriget
 • Sfungjer 36 DNS
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me tre vende

  W: 2360 H: 920 D: 960

  Shfleto

  Divan me dy vende

  W: 1830 H: 920 D: 960

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 740 H: 1000 D: 840

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-merlin-enza-home