Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Santiago

Dhoma e ndenjes Santiago, moderne dhe e sofistikuar

Duke marrë çmimin për dhomën e ndenjes më të mirë, Santiago ka si karakteristikë dizajnin e mrekullueshëm, detajet mbresëlënëse të copës mbështjellëse, pëlhurë të jashtëzakonshme dhe jastëkë dekorativë elegant. Santiago të mundëson një kombinim të kujdesshëm midis komfortit dhe bukurisë që të bën të habitesh.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Këmbë druri
 • Pëlhurë speciale
 • Jastëkë dekorativë të njëjtë
 • E ndërtuar për komfort maksimal
 • Sfungjer opsional 36 DNS
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me tre vende

  W: 2250 H: 830 D: 900

  Shfleto

  Divan me dy vende

  W: 1820 H: 830 D: 900

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 800 H: 800 D: 930

  Shfleto

  Pufkë

  W: 530 H: 410 D: 530

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-santiago-enza-home