Homepage > Products > Dhoma e pritjes Born

Një ambient krejtësisht i ri për shtëpinë tuaj; Dhoma e pritjes Born

E admiruar për funksionalitetin e saj, Born sjell një ambient të veçantë dhe estetik për shtëpinë tuaj me një pamje moderne dhe ngjyra të ndryshme.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Module, pëlhura dhe ngjyra të ndryshme
 • Jastëkë të modeleve të ndryshme
 • Aftësinë për t’u kthyer në krevat
 • Këmbë të larta për të lehtësuar pastrimin
 • Përdorimi i sfungjerit 12 cm 36 DNS
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me 3 vende

  W: 2370 H: 850 D: 900

  Shfleto

  Divan me 2 vende

  W: 1780 H: 850 D: 900

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 820 H: 700 D: 820

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-pritjes-born-enza-home