Homepage > Products > Dhoma e pritjes Clara

Një pamje moderne; dhoma e pritjes Clara

Sjell funksionalitetin që ju po kërkoni për shtëpinë tuaj. Për më tepër sjell elegancën që ju ëndërroni me mobilje lëkure dhe pëlhurën e veçantë.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Kombinimi i lëkurës dhe pëlhurës
 • Module, pëlhura dhe ngjyra të ndryshme
 • Mekanizëm i lehtë për t’u kthyer në krevat
 • Vend i gjerë dhe i rehatshëm për t’u ulur
 • Krahët prej lëkure
 • Përdorimi i sfungjerit 14 cm 36 DNS
 • Këmbë të larta për të ndihmuar në pastrim
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me 3 vende me hapësirë ruajtjeje

  W: 2260 H: 840 D: 910

  Shfleto

  Divan me 2 vende

  W: 1620 H: 840 D: 910

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 840 H: 840 D: 860

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-pritjes-clara-enza-home