Homepage > Products > Këndi Ayda

Komfort dhe funksional; Ayada Corners

Duke bërë diferencën me pëlhurën e saj jetëgjatë, Ayda Corner është gati të qëndrojë dhe të bëhet pjesë e shtëpisë tuaj me kolltuqet e saj të rehatshëm dhe tavolinat e kafes prej druri. Aftësia për t’u kthyer në një krevat dopio dhe komodinat e saj të fshehura mundësojnë përdorim më të lehtë dhe kursim të hapësirës.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Dizajn modern dhe bashkëkohor
 • Jastëkë zbukurimi me forma, përmasa dhe modele të ndryshme
 • Modele me krevatë dhe komodinë
 • Përdorimi i sfungjerit 11 cm 34 DNS
 • Krijoni setin tuaj

  Kënd

  W: 2970 H: 790 D: 2300

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 840 H: 810 D: 870

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  kndi-ayda-enza-home