Homepage > Products > Këndi Limbo

Limbo kombinon dizajnin elegant me funksionalitetin

Karakteristikat minimaliste dhe praktike e bëjnë Limbo Corner një koleksion thelbësor, sidomos për hapësirat e vogla. Me një dizajn elegant dhe një çmim të volitshëm, kjo është vetëm një pjesë, për ata që kërkojnë një kënd të vogël.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Dizajn minimalist dhe funksional
 • Hapet lehtësisht në pjesën e pasme
 • Rehati supreme
 • Një dizajn kompakt i përshtatshëm për hapësira të vogla
 • Pëlhurat mund të fshihen lehtë
 • Përdorimi i sfungjerit 32 DNS
 • Krijoni setin tuaj

  Kolltuk me 3 vende

  W: 2170 H: 830 D: 970

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  kndi-limbo-enza-home