Homepage > Products > Seti i dhomës së pritjes Kanyon

Për të gjithë ata që janë duke kërkuar për rehati shtesë ... Seti i dhomës së pritjes Kanyon

Duke ofruar funksionalitet, rehati dhe stil në të njëjtën kohë, Kanyon dyfishon gëzimin e të kaluarit kohë në shtëpi.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Përdorimi i pëlhurës
 • Jastëkë në forma, madhësi dhe modele të ndryshme
 • Modele, pëlhura dhe ngjyra të ndryshme
 • Përdorimi i sfungjerit 13 cm 32 DNS
 • Aftësia që të kthehet në krevat dhe ofrimi i ndarjeve
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me 3 vende me hapësirë ruajtjeje

  W: 2300 H: 830 D: 900

  Shfleto

  Divan me 2 vende

  W: 1770 H: 750 D: 840

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 1010 H: 750 D: 840

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  seti-i-dhoms-s-pritjes-kanyon-enza-home