Homepage > Rreth nesh

Rreth nesh

Enza Home është një koncept marke e ofruar nga Yatas për të krijuar një stil të ri jetese. Enza Home i jep formë jetës me produktet e saj që fillojnë nga dhoma e ngrënies te mobiljet për dhomat e adoleshentëve, dyshekët, tekstilet dhe aksesorët duke sjellë modele të ndryshme për shtëpinë tuaj me qasjen e saj moderne dhe inovative.

Alternativat për shije të veçanta dhe zgjidhjet e jetesës që ofrojnë rehati në gjendjen e tyre natyrale takohen brenda dizajnit të Enza Home, duke bërë diferencën.

Produktet e Enza Home kanë forcën e viteve dhe të ekspertizës që mundëson përmbushjen e të gjitha pritshmërive të rehatisë dhe cilësisë, qëndrueshmërisë dhe elegancës, disponibilitetit dhe dizajnit të mirë.

Enza Home i jep prioritet kënaqësisë së konsumatorit me rrjetin e saj të gjerë të shërbimit dhe mirëmbajtjes që shtrihet në të gjithë Turqinë dhe ofron shumë më tepër se mobiljet për klientët e saj – ajo ofron një mënyrë jetese. Enza Home ju fton të njihni botën e re të rrjetit të dyqaneve të saj globale.

DIZAJNI BRENDA MUNDËSIVE ËSHTË NË ENZA HOME

Ne sjellim qasjen e dizajnit të kombinuar me cilësinë në estetikë. Ne ofrojmë çdo produkt në kuadër të konceptit të vet dekorativ, nga aksesorët te ndriçimi, letrat e murit dhe tapetet.

 

MOBILJE TË PËRJETSHME DHE BASHKËKOHORE

Materialet, ngjyrat, dizajni dhe të gjitha karakteristikat e tjera të mobiljeve Enza janë të reja, dinamike dhe moderne. Dizajnet e saj të përjetshme do të vazhdojnë të japin energji dinamike në shtëpinë tuaj për vite me radhë, duke shkuar përtej, duke ju dhënë kënaqësinë e mobiljeve të sapo blera.

MIJËRA ZGJEDHJE

Ne ofrojmë rreth 2.000 zgjedhje të larmishme dhe të ndryshme: mobilje, pajisje, dyshekë, krevate, produkte shtëpie me ngjyra të ndryshme tekstili si jastëkët dhe jorganët.

       

MOBILJE GLOBALE

Ne u shërbejmë klientëve tanë me një total prej 300 dyqaneve vendore dhe ndërkombëtare Enza Home.

NA LEJONI QË T’IU OFROJMË NJË FILXHAN KAFEJE

Ju me qetësi mund të shfletoni produktet tona ndërsa pini një kafe tek ne në atmosferën e këndshme të Cafe Enza.

BOTA E FJETJES NDODHET GJITHASHTU TEK ENZA

Mobiljet, dyshekët dhe tekstili në shtëpi janë të gjitha nën një çati. Yatas Bedding World është gjithashtu në Enza Home me shtretër profesionalë Yatas duke ofruar një cilësi të pa komprometuar ndër vite, produktet e tekstilit shtojnë hijeshinë në dekorimin e dhomës së gjumit.

       

Kthehu në fillim
rreth-nesh-enza-home