Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Zen

Dizajni i dhomës së ndenjes Zen transformon pamjen e shtëpisë tuaj

Impresionuese, lëkurë luksoze, këmbë prej druri dhe detajet e dhomës së ndenjes Zen e transformojnë dhomën tuaj me divane me 2 dhe 3 ulëse dhe 1 kolltuk. Thjeshtësia e dizajnit të ofron një elegancë të pakrahasueshme dhe të krijon një ndjenjë qetësie dhe paqeje.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Lëkurë luksoze
 • Komfort i lartë
 • Jastëkë dekorativë opsional
 • Këmbë prej druri
 • Dru ngjyrë arre
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me tre vende

  W: 2230 H: 730 D: 920

  Shfleto

  Divan me dy vende

  W: 1930 H: 730 D: 920

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 800 H: 1000 D: 800

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-zen-enza-home