Dhoma e ndenjes Ponte

Dhoma e ndenjes Ponte, me mbështetëset dhe detajet lineare në pjesën e krahëve dhe jastëkët me pëlhura në tone të ndryshme dhe falë sistemit Zero-Wall të inkorporuar në modulin 3-sh, ju ofron hapësira ruajtjeje të konsiderueshme.

Shfleto

Kompleti i kuzhinës Daisy

Kompleti i kuzhinës Daisy, që tërheq vëmendjen me materialet e mbuluara me ngjyrat dhe teksturat e veçanta dhe linjat moderne të dizenjimit, përfshin dekorimin e kuzhinës me stilin e tij bashkëkohor dhe elegant.

Shfleto

Dhomë ngrënie Aria

Duke kombinuar gjurmët e së shkuarës me një qasje estetike moderne, me sipërfaqen fine ngjyrë arre dhe dizajnin e veçantë të dorezave në formën e gjethes, Dhoma e Ngënies Aria krijon ambiente banimi të ngrohta, elegante të frymëzuara nga natyra.

Shfleto

Dhomë gjumi Valente

Detajet e Dhomës së Gjumit Valente që i drejtohen kënaqësive të njeriut, me modulet që paraqesin lirinë e dekoracionit dhe funksionalitetin, tanimë ju jep mundësinë e krijimit të ndryshimit të dhomës tuaj më lehtë nga sa e kishit imagjinuar.

Shfleto

Kënd Mayfair

Mayfair, me modulet e tij të pavarur, ofron një përdorim praktik. Mayfair përkufizon rehatinë.

Shfleto

Guidë për njësitë e TV

Mund të krijoni një atmosferë të veçantë dhe të krijoni një elegancë spektakolare duke zgjedhur njësitë e duhura të TV.

Shfleto

Moda për dimrin

Një dekorim i ngrohtë i shtëpisë do iu ngrohë zemrën tuaj në këto ditë kur ne fillojmë të ndjejmë plotësisht të ftohtin.

Shfleto

Një qasje elegante dhe e rehatshme për të dekoruar shtëpinë tuaj

A është e mundur që të arrihet një pamje madhështore duke ruajtur një stil bashkëkohor kur dekoroni amjentin e brendshëm?

Shfleto

Plotësoni elegancën e shtëpisë tuaj me tapetët e Enza Home

ENZA HOME DALLOHET PËR DIZAJNET E SAJ QË SHTOJNË REHATINË DHE FUNKSIONALITETIN PËR HAPËSIRAT E JETESËS. AJO DO TË PLOTËSOJË DEKORIMIN E SHTËPISË ME KOLEKSIONIN E TAPETËVE TË 2015.

Shfleto

Dhomat e gjumit: një zgjedhje e zgjuar

Dëshironi të keni një dollap të mirë organizuar dhe shik në mënyrë që të gjeni çdo gjë lehtësisht?

Shfleto

Produktet e reja: Koleksioni Lucido

Një përkufizim i ri i elegancës: Lucido

Shfleto
Kthehu në fillim
front-page