Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Rain

Dhoma e ndenjes Rain, moderne dhe elegante

Dhoma e ndenjes Rain mikson dizajnin me komfortin, me qepjet speciale, pëlhura kadife luksoze dhe jastëkë zbukurimi sipas dëshirës, sjell ngjyra në ambientin tuaj me jastëkët e zbukurimit me modele dhe forma të ndryshme, si dhe komfortin e drurit.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Pëlhura luksoze
 • Komfort i lartë
 • Jastëkë të ndryshëm dekorativë
 • Këmbë prej druri
 • Këmbët ngjyrë arre
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me tre vende

  W: 2240 H: 730 D: 900

  Shfleto

  Divan me dy vende

  W: 1640 H: 730 D: 900

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 1040 H: 730 D: 920

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-rain-enza-home