Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Valentina

Sintezë e bashkëkohores dhe klasikes...

Duke krijuar një ndjesi prekje të butë dhe të rehatshme me gjeneratën e re të tekstileve të kamoshit, Dhoma e ndenjes Valentina interpreton detajet klasike në dizajnin e saj me një koncept bashkëkohor. Dhoma e ndenjes Valentina me formën e saj të rrumbullakët, këmbët e projektuara prej druri dhe 3 vende për të fjetur kur hapet sjell estetikën dhe funksionalitetin së bashku.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Rehati e garantuar
 • Jastëkë të modeleve të ndryshme
 • Strukturë qepjeje speciale
 • Këmbë prej druri
 • Pëlhurë luksoze me cilësi të veçantë
 • 3 vende për të fjetur kur hapet krevati
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me 3 vende që hapet

  W: 2180 H: 730 D: 930

  Shfleto

  Divan me 3 vende

  W: 2180 H: 730 D: 930

  Shfleto

  Divan me 2 vende

  W: 1740 H: 730 D: 930

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 650 H: 850 D: 1070

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-valentina-enza-home