Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Veronica

Eleganca që fshihet nën uljen e vërtetë...

Dhoma e ndenjes Veronica, me jastëkët e pajisur me konture, pëlhurën me tonet e lehta të saj, aplikimin e qepjes kapitone, reflektojnë detajet më të bukura të stilit Country. Kolltuku i tij 3-sh, që lehtësisht mund të transferohet në një krevat të rehatshëm dhe komforti i pashoq me risitë që sjell dizajni modern, kombinohen në mënyrë perfekte.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Komfort i lartë gjatë uljes
 • Alternativa e krevatit të inkorporuar tek kolltuku 3-sh
 • Detajet e motiveve tek jastëkët
 • Pëlhurë e veçantë që mund të pastrohet lehtë
 • Strutura prej druri e këmbëve.
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me 3 vende

  W: 2100 H: 820 D: 970

  Shfleto

  Divan me 3 vende (që hapet)

  W: 2100 H: 820 D: 970

  Shfleto

  Kolltuk që lëkundet

  W: 920 H: 1020 D: 890

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-veronica-enza-home