Homepage > Products > Kompleti i Kuzhinës Novel

Kompleti i Kuzhinës Novel

Krijimi i një efekti të butë dhe natyral me formën e tij të modelit ovale, Tabela Novel Kuzhina bën përshtypje me strukturën e saj natyrore të drurit dhe linjat minimale.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Dizajni i thjeshtë dhe elegant
 • Sipërfaqja e MDF me ngjyrë origjinale
 • Funksion zgjatimi i tavolines
 • Dizajni i veçantë i këmbëve prej druri rezistent
 • Veçoria e transportit dhe pastrimit të lehtë
 • Krijoni setin tuaj

  Tavolinë Olivia

  W: 1380 H: 758 D: 800

  Shfleto

  Karrige Tilya

  W: 486 H: 895 D: 540

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  kompleti-i-kuzhins-novel-enza-home