Homepage > Products > Dhoma e ndenjes Orlando

Stili Bashkëkohor i Komfortit

Linja bashkëkohore e dizajnit që vendos në qendrën e saj komfortin, bën dallimin me detajet me qëndisura dhe jastëkët të modeluara me thurje. Sipas nevojës, me alternativat e modeleve me krevat ose jo, Dhoma e ndenjes Orlando, i gjendur tashmë në dyqanet Enza Home, vë theksin mbi funksionalitetin e shumë kërkuar nga të gjithë.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Komfort i lartë
 • Aplikimet e pasura të jastëkëve
 • Struktura e veçantë e qepjes
 • Struktura prej druri e këmbëve
 • Pëlhura luksoze e pajisur me qëndisma të veçanta
 • Alternativa e kolltuqeve 3-sh që mund të transformohen në një shtrat të rehatshëm.
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me 3 vende (që hapet)

  W: 2200 H: 880 D: 1030

  Shfleto

  Divan me 3 vende

  W: 2200 H: 880 D: 1030

  Shfleto

  Divan me 2 vende

  W: 1940 H: 880 D: 1030

  Shfleto

  Kolltuk

  W: 800 H: 830 D: 900

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-ndenjes-orlando-enza-home