Homepage > Products > Dhoma e pritjes Valentina

Sinteza mes modernes dhe klasikes...

Kolltuku Valentina me Krevat të Inkorporuar, me gjeneratën e re të kamoshit krijon të ndjesi të prekuri të butë dhe të rehatshme; në këtë dizajn kombinohen edhe njëherë detajet klasike me një botëkuptim modern. Duke tërhequr vëmendjen në detajet e dizajnit të këmbëve prej druri me formë rrethore, Kolltuku Valentina me Krevat të Inkorporuar kombinon funksionalitetin estetik me alternativa e kolltukut 3-sh, me dhe pa krevat.


Informohu më shumë

Karakteristikat

 • Komfort i lartë
 • Aplikimet e pasura të jastëkëve
 • Punimi i veçantë Kapitone
 • Struktura prej druri e këmbëve
 • Pëlhurë e veçantë luksore
 • Krijoni setin tuaj

  Divan me 3 vende

  W: 2200 H: 750 D: 930

  Shfleto
  Kthehu në fillim
  dhoma-e-pritjes-valentina-enza-home